Dokumentai, priemonės ir paslaugos

Mes žinome, kad rinkti duomenis apie naudojamas medžiagas yra labai svarbus tvariosios statybos aspektas, ypač jeigu siekiate gauti tokius statybos sertifikatus kaip LEED, BREEAM arba DGNB. Būtent todėl mes parūpiname jums visus reikiamus dokumentus. Be to, norėdami sužinoti daugiau, galite visada susisiekti su mūsų ekspertais!

Atitikties aplinkosaugos reikalavimams deklaracija (EPD)

Daugeliui mūsų produktų suteiktos atitikties aplinkosaugos reikalavimams deklaracijos (EPD), kurias patvirtino trečioji šalis ir kuriais mūsų klientai gali naudotis, norėdami apskaičiuoti pastatų poveikį aplinkai.

Šiose deklaracijose pateikiami būvio ciklo analizės (LCA) rezultatai. Minėtą analizę mūsų ekspertai atliko norėdami įvertinti produkto poveikį aplinkai. Tuomet gautus rezultatus tikrina trečioji šalis – nepriklausomas ekspertas, kuris užtikrina, kad jūsų pateikti duomenys yra tikslūs.

Šias EPD galite rasti atitinkamų šalių svetainėse (pavyzdžiui, „Gyproc“ Švedijoje arba „Weber“ Norvegijoje) arba tiesiogiai vietinėse EPD platformose, pavyzdžiui „EPD international“ arba „EPD Norge“.

epd

Kiti dokumentai ir paslaugos

Jeigu yra sukurtos vietinės autoritetingos produktų tvarumo duomenų bazės, mes užtikriname, kad jose būtų ir mūsų gaminiai.

Pavyzdžiui, mūsų produktus galite rasti Švedijos duomenų bazėse „Byggvarubedömningen“ (BVB) arba „SundaHus“.

Norvegijoje paskelbėme daug ECO produktų duomenų lapų.

Mes taip pat teikiame papildomą informaciją ir dokumentus, kurie gali būti reikalingi sertifikavimo procesui, pavyzdžiui, ISO 14001 sertifikatus gamykloms ir patalpų oro kokybės ženklus, tokius kaip Suomijos M1.

comfopoly

Back top